Kontakty - owpttksow

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kontakty

PRZEWODNICY
 

WYBIERZ SWOJEGO PRZEWODNIKA!

JESTEŚMY DLA WAS...

 

KONTAKT

O SOBIE

UPRAWNIENA

Justyna KRYSZKIEWICZ
tel: 880 707 666
e-mail:
justynamikulska@onet.eu

http://przewodnikpowroclawiu.eu

"Jestem przewodnikiem, ponieważ duże zadowolenie daje możliwość  odkrywania tajemnic i uroków miasta, w którym się żyje, a także dzielenie się wiedzą o mieście z innymi."

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

Violetta SZCZEPAŃSKA
tel: 692 704 753
e-mail:
widetta@gmail.com
http://www.zwiedzamywroclaw.pl/

"Zostałam wrocławskim przewodni- kiem, ponieważ bardzo chciałam dowiedzieć się jak najwięcej o moim rodzinnym mieście. A kiedy już się dowiedziałam dostatecznie dużo, pomyślałam, że warto przekazać to innym. We Wrocławiu najbardziej lubię secesyjne kamienice przedwojennych domów  towarowych i handlowych a także wyjątkową atmosferę "Dzielnicy Tolerancji".

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

Artur DOMAŃSKI
tel: 691 321 313
e-mail:
arttur@plusnet.pl
www.przewodnik-wroclaw.home.pl

"Wspaniale jest pokazywać turystom najpiękniejsze zabytki naszego miasta i opowiadać o jego 1000-letniej historii. Jednak najbardziej lubię schodzić z utartych szlaków, zatapiać się w małych uliczkach, uroczych podwórkach i oddawać się atmosferze knajpek, w których ukrywa się dusza Wrocławia."

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

 

Piotr DRZEWIŃSKI
tel. 660 090 447
e-mail:
piotrdrzewiski21@gmail.com

"Przewodnikiem miejskim po Wrocławiu zostałem, ponieważ to miasto już od dawna mnie fascynuje. Zarówno, jeżeli chodzi o jego zawiłą historie, ciekawą architekturę, jak i niezwykłą atmosferę. Zarazem spotkania z osobami, które nie znają tego wszystkiego, dostarczają wielu ciekawych inspiracji pozwalających często na nowo odkryć moje miasto."

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

Janusz SOLSKI
tel: 889 312 798
e-mail:
januszsolski@wp.pl

"Pragnąłem poznać dobrze swoje miasto, aby móc pokazywać innym jego piękno. O urodzie Wrocławia nie stanowią tylko zabytki, ale i ludzie, których w nim spotykamy. To miejsce wielu kultur i tradycji, gdzie przeszłość łączy się teraźniejszością. Warto się o tym przekonać osobiście."

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

 

Wojciech OSYPIUK
kom. 797 379 355
e-mail:
osypiuk_tours@interia.pl

www.osypiuktours.com

Nazywam się Wojciech Osypiuk i wspólnie wybierzemy się w niezapomnianą podróż po Wrocławiu, od średniowiecznych mroków jego powstania aż po XXI w. Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim, pilotem wycieczek autokarowych oraz miłośnikiem historii, który właśnie Państwu oferuje możliwość zwiedzenia stolicy Dolnego Śląska! Możecie wybrać spośród ofert standardowych lub ułożyć swoją własną, niepowtarzalną trasę - odpowiadającą Waszym zainteresowaniom.
Zapraszam serdecznie!!!

przewodnik turystyczny
po Wrocławiu

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego